Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist

> Chcete pomoci <


Projekt s názvem "Za odstranění komunikační bariéry neslyšících v Kišiněvě" pod dohledem Magistrátu hlavního města Prahy byl zahájen v březnu 2015 a trvá do roku 2016.
>>DMS plakat.pdf<< Účelem sbírky je pořídit zejména technické vybavení: potřeby pro výzkum znakového jazyka. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze. Rozhodnete-li se podat pomocnou ruku v rámci tohoto projektu, můžete měsíčně poslat určitou částku, která umožní, že za dvaadvaceti měsíců výzkum znakového jazyka dostane k dispozici technické vybavení například CD, papírenské potřeby pro rubriky znaků, počítač, stojanová svítidla, fotoaparát, kamera apod.Chcete-li pomoci?!
(Vyplňte prosím Vaše údaje)

Kontaktní údaje

Jméno a Příjmení
(nebo Firma):
Email :
Adresa : (ulice a číslo)
(obec)
(PSČ)
 
Vaše příspěvky pravidelně: měsičně
jednorázově
Vaše příspěvky(částka):
 
Způsob uhrady: převodem z Našeho účtu
kontaktujte nás s podrobným údajem
 
Číslo Vašeho učtu:
 
Chcete-li: získat údaje o neslyšících v Moldavsku
se dozvědět, jak dále můžete pomoci
dostat e-mail z vyroční zprávu Neslyšící s naději.
dostávat každý rok potvrzení o finančním daru pro daňové účely
 
Poznámka:
 Bankovní spojení sbírky: "Za odstranění komunikační bariéry neslyšících v Kišiněvě" číslo účtu: 269059216/0300 ČSOB, pobočka pro soukromou a firemní klientelu Na Příkopě 18, 110 00 Praha 1. Na účtu sbírky "Neslyšící s nadějí" bude u částky uvedeno jméno dárce. Tyto osobní údaje dárců budeme posílat i Magistrátu hl. m. Prahy s tím, že bude provedena kontrola.


Vaše darované peníze si můžete odečíst z daní, pro informace o Daňovém zvýhodnění dárců, prosíme, klikněte. >>Danove_zvyhodneni_darcu.pdf<<


Dále můžete přispět variantou dárcovské DMS, jednoduchým způsobem poslat zprávu ve tvaru DMS NESLYSICIM na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, ze kterých projekt "Za odstranění komunikační bariéry neslyšících v Kišiněvě" dostane 28,50 Kč. Odesláním zprávy ve tvaru DMS NESLYSICIM můžete podpořit pořízení technického vybavení pro chod výzkumu znakového jazyka v Kišiněvě.
Více informací najdete na .


Děkujeme, že s námi podporujete výzkum znakového jazyka neslyšících v Moldavsku pro lepší budoucnost!