Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 


TOPlist

"Sluchadlo pro neslyšící děti v Zemuni" Veřejné propagace Neslyšící bez naděje, o.s.


Koncem září l.r.měla symbolicky u příležitosti Mezinárodního dne neslyšících ve světě akce "Jsme hrdí na práva neslyšících a také uznáním znakového jazyka", proto naše o.s.přípravuje konání "veřejné sbírky" dne 20.října 2008 v České republice a ta bude trvat do tří roky.

Letos naše o.s.poprvé chystá k veřejné sbírce a je tedy akce zaměřena na podporu "Sluchadlo pro neslyšící děti" v Zemuni v nedaleké provincii Bělehradu. Všechny informace získáte: http://neslysicibeznadeje.ruce.cz v sekci "Zdravotnictví".

Neslyšící bez naděje, o.s.je tedy především projevem humanitární pomoci pro ty, kteří audiologické pomůcky potřebují. Neslyšící děti například v Zemuni a v Srbsku. Našim cílem jsou veřejné akce nejen v Praze, ale spojíme se s dalšími kontakty Střední pedagogické školy v Boskovicích, Teplické noviny v regionu Severočeském, kde zveřejní informace pro ty, kteří chtějí podat pomocnou ruku a přispět alespoň malým. Najděte prosíme na http://neslysicibeznadeje.ruce.cz v sekci "Chci pomoci".