Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist

Vyhlášení výběrového řízení na pozici Mezinárodního projektového koordinátora


O organizaci Neslyšící s nadějí NsN je spolek, a jako jediná organizace z celé republiky se zaměřuje na rozvojovou spolupráci a pomoc osobám se sluchovým postižením v prioritníchzemích dle ZRS ČR.

NsN usiluje o podporu vedoucí k odstranění jazykové diskriminace uživatelů znakového jazyka, přístup ke kvalitnímu vzdělávání a dodržování sociálních a lidských práv neslyšících v méně vyspělých zemích. Více informací najdete na:
www.neslysicisnadeji.org.

Pracovní náplň: jedná se o manažerskou pozici, která přímo podléhá řediteli NsN a nese
zodpovědnost za vnitřní chod NsN. Podílí se na naplňování Mezinárodní strategické vize
NsN, včetně spolupráce s partnery v Moldavsku a Gruzii v oblasti zdravotně postižených, sluchově postižených.

Požadavky kladené na uchazeče: státní občanství ČR, trestní bezúhonnost, student nebo absolvent vysoké školy, nejlépe v oboru rozvojové spolupráce (rozvojová studia, management, logistika, tvorba projektů).
Výborná znalost mateřského a anglického jazyka (případná ruština vítána).
Profesionální zkušenost na obdobné pozici v neziskové organizaci v oblasti rozvojové
spolupráce, znalost práce v zahraničí či s velkými projekty nejméně 1 rok vítána.
Případně základní znalost problematiky osob se zdravotním postižením, znalost práce s PC. Dobré povědomí o struktuře dotačních politik v tuzemsku i zahraničí.

NsN pro tuto pozici nabízí částečný úvazek na dobu určitou (předpokládáme prodloužení). Pracovní náplň na částečný úvazek, odchylky lze řešit dohodou. Zahraniční cesty v jednom roce, poskytujeme doplnění znalostí na školeních. Předpokládaný nástup do zaměstnání je
1. července 2016.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosíme, strukturovaný CV a průvodní dopis ? max. 1 strana v češtině, esej na téma ?Udržitelné rozvojové cíle a pomoc v oblasti sluchově postižených? či ? Jak posílit vliv Úmluvy o právech osob se zdravotním postižením ve prospěch sluchově postižených v rozvojových zemích, dle priorit Zahraniční rozvojové
spolupráce ČR", a to nejpozději do 20. června 2016. NsN posoudí CV s přiloženým dopisem a do druhého kola pozve kandidáty k pohovoru ke konci měsíce června 2016.