Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist

Zpráva o spolupráci s organizací Tichý svět na kampani Tichý dárce za účelem podpory osob se sluchovým postižením


Organizace Neslyšící s nadějí se dohodla s organizací Tichý svět, že se zapojí do výše uvedené akce jako jeden ze subjektů. Za tímto účelem byly vytvořeny dva propagační letáky. Jeden stručně informuje potenciální dárce o projektu, na kterém organizace Neslyšící s nadějí v současné době pracuje, konkrétně se jedná o projekt s názvem Za odstranění komunikační bariéry neslyšících v Kišiněvě. Druhý leták popisuje možnost, jak na projekt přispět formou dárcovské sms. Koordinátorka pro dárcovství zjistila přesnější informace u organizace Fórum dárců o tom, jak může dárce přispívat na projekt pravidelně každý měsíc.
Propagační letáky byly vytištěny u firmy BossCan a ještě téhož dne předány marketingovému řediteli Tichého světa, který slíbil, že je umístí na jejich informační stůl v místě konání kampaně, kde si je mohou dárci převzít a informovat se o našem projektu a možnosti na něj přispět.
Akce Tichý dárce bude ukončena dne 10.6. Do té doby bude koordinátorka pro dárcovství ještě marketingového ředitele Tichého světa kontaktovat a zjišťovat, jestli je potřeba dodat další letáky a v jakém množství.

Koordinátorka pro dárcovství NsN