Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist

Pozvánka na seminář


Vážení přátelé,
rádi bychom Vás informovali o semináři k Mezinárodnímu dni neslyšících, který se uskuteční 27. září 2011 ve spolupráci s Informačním centrem OSN v Praze, ulice Kinských náměstí 5, Praha 5. Začátek je v 9:30 a trvá do 12 hodin. Seminář má název ?Zvýšené efektivnosti spolupráce humanitárních organizací ? pomoc neslyšících? a zúčastní se jej řada pozvaných odborníků či expertů z nevládních (humanitárních) organizací (například Světlo pro svět, Neslyšící s nadějí, o. s. a Člověk v tísni, o.p.s. Oficiální program najdete v příloze.
Pro celý seminář bude zajištěn tlumočník znakového jazyka.
Po semináři bude probíhat diskuze o tom, jak vytvořit strategický plán, na jakém základě založit platformu dalšího rozvoje budoucí spolupráce v rámci projektu týkající se zejména pomoci neslyšícím. Rádi bychom iniciovali otevřenou diskuzi, vyměňovali si své zkušenosti a přemýšleli o způsobu spolupráce do budoucna.
Pro registraci Vás prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 23. září 2011 na e-mail romanlupom@post.cz.
Pokud máte jakýkoliv dotaz, obracejte se přímo na výše uvedený email.
Těšíme se na setkání semináři 27. 9. 2 011.
za Neslyšící s nadějí, o. s. Roman Lupoměský
>> zde <<